Görög név a kanadai listán

2020-02-06 21:01:02

Aktuális és örökstatisztikák a 19. forduló után.

Új név került fel a kanadai listára, vagyis a gólszerzők és/vagy gólpasszt kiosztó játékosok közé. Görög védőnk, Teodorosz Beriosz a 35. mérkőzését játszotta kisvárdai színekben, és Zalaegerszegen készített elő először gólt azzal, hogy Gheorghe Grozav szögletét követően az első kisvárdai gólját szerző Fernando Viana elé fejelte a labdát.

Grozav az egyedüli játékos, aki elmondhatja magáról, hogy a bajnokság valamennyi meccsén pályára lépett, összesítésben pedig 26 zsinórban játszott meccsnél tart, amivel immár egyedüliként övé a klubrekord.

Azzal, hogy Grozavot ismét lecserélték, Lucas immár kettővel lógott meg „üldözőitől” a végig játszott mérkőzések tekintetében. Sassá számára amolyan jubileumi volt a mérkőzés, amely a huszonötödik olyan volt, amikor csereként lépett pályára.

1–1-es döntetlent hetedszer játszottunk az NB I-ben, így az 1–0-s győzelemmel holtversenyben ez a második leggyakoribb eredményünk. A 31. percben harmadszor szereztünk gólt (nulla ellenében), a 77. percben pedig először kaptunk (egy ellenében).

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (19 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Gheorghe Grozav 19, Rados Protics, Lucas 18-18, Kovácsréti Márk, Sztavrosz Cukalasz 16-16

Legtöbb játszott perc: Grozav 1786, Lucas 1706, Protics 1674

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Grozav 19, Protics, Lucas 18-18, Cukalasz 16

Legtöbb végig játszott meccs: Lucas 18, Grozav, Protics 16-16

Legtöbbször lecserélve: Hugo Seco, Kovácsréti 9-9, Gosztonyi András 7

Legtöbbször becserélve: Sassá 10, Tischler Patrik 9, Gosztonyi 7

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Grozav 26 (tavalyról áthozott sorozat), Cukalasz 10, Rubus Tamás 8

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Rubus 753, Hej Viktor 376, Teodorosz Beriosz, Dombó Dávid 283-283

A házi góllövőlista: Grozav 7, Lucas 3, Tischler, Anton Kravcsenko, Gosztonyi 2-2, Cornel Ene, Claudiu Bumba, Nemanja Obradovics, Fernando Viana 1-1

Gólpassz: Grozav 4, Gosztonyi 3, Protics, Kovácsréti, Kravcsenko 2-2, Felipe, Tischler, Bohdan Melnik, Lucas, Hej, Beriosz 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 11 (7+4), Gosztonyi 5 (2+3), Lucas 4 (3+1), Kravcsenko 4 (2+2), Tischler 3 (2+1), Protics 2 (0+2), Kovácsréti 2 (0+2), Ene 1 (1+0), Bumba 1 (1+0), Obradovics 1 (1+0), Viana 1 (1+0), Felipe 1 (0+1), Melnik 1 (0+1), Hej 1 (0+1), Beriosz (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 226 perc (12-15. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 15 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 339 perc (14-18. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 62 perc

Sárga lapok: Lucas, Protics 6-6, Melnik 5-5, Beriosz, Cukalasz, Bumba, Hugo Seco, Hej, Grozav 4-4, Ene, Tischler, Gosztonyi, Kravcsenko, Roman Karaszjuk 2-2, Kovácsréti, Mihai Minca, Felipe 1-1

Kiállítva: Cukalasz, Szlobodan Szimovics 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 52

Összesített mérleg: 52 mérkőzés, 16 győzelem, 11 döntetlen, 25 vereség, 56–74-es gólkülönbség, 59 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 25

Legtöbb meccs sorozatban: Grozav (2018-2019: 27. forduló-2019-2020: 19. forduló) 26

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Grozav 12

Legtöbb gólpassz: Grozav 8

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 20 (12+8)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas 17

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2

2024-04-20 17:00