Gólpasszal ünnepelt alkalom

2019-08-28 09:45:25

Aktuális és örökstatisztikák a 2019-2020-as bajnokság negyedik fordulója után.

Újabb játékosunk lépte át a bűvös 3000 perces határt, kapusunk Felipe úgy fejezte be az Újpest elleni mérkőzést, hogy 3072 játszott perc áll a neve mögött kisvárdai színekben. A brazil játékos ezt úgy ünnepelte meg, hogy gólpasszt adott, ami az ő posztján meglehetősen ritka, mindenesetre a sárga lapok mellett ebben a kategóriában is feliratkozott a listára.

Gheorghe Grozav a szerzett gólok tekintetében lett NB I-es kisvárdai listavezető, tíz találatnál tart, ennek a felét szerezte az augusztusi négy fordulóban. A kanadai táblázaton (gólok és gólpasszok összesen) még csak utolérte Horváth Zoltánt, 15 pont áll a nevük mellett.

Továbbra is kilenc játékosunk van, aki az eddigi mind a négy fordulóban lehetőséget kapott Miriuta László vezetőedzőtől, közülük öten játszották végig mind a négy meccset. Az egyikük Teodorosz Beriosz, aki immár 1283-ra nyújtotta a pályán töltött percek sorozatát. Roman Karaszjuk pedig az utóbbi 23 meccsen rendre lehetőséget kapott, az elmúlt két meccset rendre végigjátszotta. A gólpasszok tekintetében Gosztonyi András állt az élre, aki a Honvéd elleni meccs után a szombati meccsen is csereként beállva szolgálta ki társát, ezúttal Grozavot.

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (4 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Bohdan Melnik, Teodorosz Beriosz, Rados Protics, Lucas, Sztavrosz Cukalasz, Hugo Seco, Gheorghe Grozav, Kovácsréti Márk, Gosztonyi András, Roman Karaszjuk 4-4

Legtöbb játszott perc: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Grozav 383-383

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Cukalasz, Hugo Seco, Grozav, Kovácsréti 4-4

Legtöbb végig játszott meccs: Melnik, Beriosz, Protics, Lucas, Grozav 4-4

Legtöbbször lecserélve: Hugo Seco 4

Legtöbbször becserélve: Gosztonyi 3

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk 23, Cukalasz 19, Beriosz, Gosztonyi 14-14 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

Leghosszabb játszott perc sorozat: Beriosz 1283, Melnik 1037, Protics 658 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

A házi góllövőlista: Grozav 5, Cornel Ene, Lucas 1-1

Gólpassz: Gosztonyi 2, Anton Kravcsenko, Kovácsréti, Grozav, Felipe 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 6 (5+1), Gosztonyi 2 (0+2), Ene 1 (1+0), Lucas 1 (1+0), Kravcsenko 1 (0+1), Kovácsréti 1 (0+1), Felipe 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 101 perc (3-4. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 101 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 111 perc (tavaszi 33. forduló-1. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 21 perc

Sárga lapok: Cukalasz, Protics, Lucas 2-2, Tichler Patrik, Beriosz, Melnik, Kovácsréti, Ene, Gosztonyi 1-1

Kiállítva:

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 37

Összesített mérleg: 37 mérkőzés, 13 győzelem, 8 döntetlen, 16 vereség, 43–53-as gólkülönbség, 47 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 17

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk (2018-2019: 15. forduló-2019-2020: 4. forduló) 23

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Gól: Grozav 10

Gólpassz: Horváth Z. 6

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 15 (10+5), Horváth Z. 15 (9+6)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas 13

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2

Fotó: nso.hu

2024-04-20 17:00