Felcsúton – másodszor

2018-08-18 17:12:18

OTP Bank Liga, 5. forduló: Puskás Akadémia–Kisvárda Master Good – élőben szöveggel és videóval.

Itt nézheti élő képpel a mérkőzést:

1. perc: A Puskás Akadémia kezdte a játékot.

3. perc: Kiss Tamás baloldali szöglete után Heris sarkazott a jobb alsó sarok mellé.

9. perc: Eseménytelenül telnek a percek, inkább kisvárdai lábakon jár a labda.

10. perc: Anderson balról, a tizenhatos sarkától jobbal lőtt, Danilovics védett.

14. perc: Molnár Gábor ballábas, 20 méteres lövését védte jobbra vetődve Felipe.

16. perc: Misic kiugratása után Ilics kisodródva, jobbról 10 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

19. perc: Knezevic került helyzetbe, balról, 10 méterről kevéssel lőtt fölé.

20. perc: Lucas 28 méteres lefelé csapódó lövése a léc felett hagyta el a játékteret.

23. perc: Tizenegyes! Lucas indítása után Ilics eltolta a labdát, a kifutó Danilovics mellett, aki elütötte a támadót. Danilovics sárga lapot kapott, majd kivédte Horváth Zoltán középre lőtt büntetőjét, úgy, hogy el sem mozdult a helyéről.

25. perc: Misic baloldali beadása után Horváth Zoltán fejelt fölé, de előtte már szabálytalankodott.

28. perc: Kiss Tamás indításával Knezevic futotta l Enét, majd ziccerből 10 méterről a lécre lőtte a labdát. Az akció végén a felezővonalnál, Kiss Tamással szemben szabálytalankodó Lucas kapott sárga lapot.

32. perc: Misic jobboldali szöglete után az ide-oda pattogó labdát Protics fejelte kapura, Danilovics védett.

37. perc: Kiss Tamás kapott sárga lapot, miután belerúgott Lucasba.

41. perc: Knezevic szöglete után Arabuli kezére pattant a labda, de a játékvezető nem fújt, a csatár fordulásból lőtt – kevéssel a bal alsó sarok mellé.

42. perc: Ilics baloldali beadása után Horváth Zoltánnak kicsit magas volt a labda, így nem tudta kapura fejelni, csak maga mögé csúsztatni.

44. perc: Megint Horváth Zoltán veszélyeztetett fejjel, de a labda mellé szállt.

45. perc: Kassai Viktor egyetlen másodpercet sem hosszabbított, lefújta a gól nélkül véget ért első félidőt.

46. perc: Megkezdődött a második félidő. Csere a hazaiaknál, Zsidai helyére Balogh Balázs állt be.

47. perc: Kiss Tamás „eltörte” a labdát, ami így lett jó Knezevicnek, aki szintén rosszul találta el, így mellé ment.

54. perc: Knezevic baloldali szöglete után Arabuli fejelt fölé 6 méterről.

56. perc: Knezevic jobboldali szöglete után Kiss Tamás elé került a labda, ő 16 méterről mellé lőtt.

58. perc: Balogh Balázs érte utol Arabuli labdáját, az alapvonalról középre gurított, Knezevic pedig 8 méterről a léc alá lőtte, 1–0.

61. perc: Gosztonyi lőtt 20 méterről ballal, mellé. Csere a Felcsútnál, Molnár helyére Radó állt be.

66. perc: Veszélyes Puskás-kontra, de túlkombinálták.

68. perc: Misic helyére Mitosevics állt be.

70. perc: Gosztonyi helyére Sassá állt be.

71. perc: Ilics baloldali beadása után Danilovics kivetődve mentett. Még ugyanebben a percben Mitosevics jobbról ívelt középre, Horváth Zoltán lába előtt centikkel ment el a labda.

76. perc: Horváth Zoltán visszapasszolt labdájából Anderson 20 méterről futtából jobbal hatalmas erővel döngette meg a baloldali kapufát.

77. perc: Ilics visszagurított labdájából Lucas 20 méterről a bal felső sarokba lőtt, 1–1. Megvan az első kisvárdai NB I-es gól.

79. perc: Knezevic helyén Diallo a pályán.

82. perc: Radó lövését védte Felipe.

87. perc: Formás vendégtámadás végén Lucas játszott Anderson elé, aki Danilovics kezébe emelt.

90. perc: Protics helyén Karaszjuk a pályán.

91. perc: A háromperces ráadása Kisvárda-szöglettel kezdődik. Ilics beadása után Horváth Zoltán fejesét védte Danilovics, Sassá fejjel ismételt, a védők a gólvonalról mentettek, aztán Ilics lövését védte a kapus.

92. perc: Sassá jobboldali beadása után Danilovics bokszolta a mezőnybe a labdát.

93. perc: Radó ballábas kapáslövése mente keresztbe a kapu előtt.

94. perc: Vége a mérkőzésnek, megvan az első pont.

OTP Bank Liga, 5. forduló

Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good 1–1 (0–0)

Felcsút, 589 néző, v.: Kassai V. (Albert I., Lémon – Szőts, Urbán E.)

Puskás Akadémia: Danilovics – Poór, Heris, Hegedűs J., Trajkovski – Márkvárt, Zsidai (Balogh B., a szünetben) – Molnár G. (Radó, 61.), Knezevic (U. Diallo, 79.), Kiss T. – Arabuli. Vezetőedző: Benczés Miklós.

Kisvárda: Felipe – Melnik, Ene, Vári B., Anderson – Lucas, Protics (Karaszjuk, 90.) – Gosztonyi (Sassá, 70.), Misic (Mitosevics, 68.), Ilics – Horváth Z. Vezetőedző: Dajka László.

Gól: Knezevic (1–0) az 58., Lucas (1–1) a 77. percben

2024-03-30 14:30