Ez történt az őszi mérkőzésen

2019-02-07 11:12:36

Emlékeztető a szombati Kisvárda Master Good–DVSC összecsapás előtt a két fél őszi mérkőzésére.

A mérkőzés összefoglalója videón:

OTP BANK LIGA: 9. forduló

2018. szeptember 29.

DVSC–KISVÁRDA MASTER GOOD 3–1 (0–1)

Debrecen, 2826 néző, v.: Kassai V. (Albert I., Buzás – Szőts, Urbán E.)

DVSC: Nagy S. – Kusnyír, Pávkovics, Kinyik, Barna Sz. – Varga K., Haris, Csősz (Könyves, a szünetben), Bódi Á. – Szécsi M. (Jovanovic, 76.), Bereczki D. (Takács T., a szünetben). Vezetőedző: Herczeg András

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Ene, Vári B., Anderson Pico – Lucas, Protics – Gosztonyi (Sassá, 61.), Misic (Karaszjuk, 56.), Ilics (Negrut, 76.) – Horváth Z. Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Horváth Z. (0–1) a 9., Takács T. (1–1) az 55., Barna Sz. (2–1) a 65., Takács T. (3–1) a 84. percben

A gólok története

9. perc: Protics baloldali beadása után Horváth Zoltán Pávkovicsot megelőzve, 6 méterről, bal belsővel a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, 0–1.

55. perc: kisszöglet után Bódi Ádám a visszakapott labdát jobbról középre tekerte, Takács Tamás pedig 6 méterről a bal alsó sarokba fejelte, 1–1.

65. perc: Bódi Ádám kissé jobbról elvégzett 20 méteres szabadrúgásból jobbal a lécre tekerte a labdát, közben Felipe vetődés közben a hálóba esett, így nem tudott reagálni arra, hogy a kipattanóból Barna Szabolcs 8 méterről a bal alsó sarokba fejelte a labdát, 2–1.

84. perc: kisvárdai labdavesztés után Könyves ugratta ki az egyedül megiramodó Takács Tamást, aki 14 méterről jobbal Felipe mellett a bal alsó sarokba lőtte a labdát, 3–1.

2024-03-30 14:30