Egygólos győzelem az első meccsen

2021-01-16 09:20:51

Első csapatunk az ukrán élvonal újoncával találkozik ma, a mérkőzésekről ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSBAN számolunk be.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOOD–FC MINAJ 1–0 (1–0)

Kisvárda, Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. V.: Karakó

Kisvárda: Dombó - Sassá, Karabelov, Szimovics (Zlicsics, 35.), Navrátil, Melnik, Ene, Ötvös, Leoni, Bumba, Kovácsréti. Vezetőedző: Supka Attila

Minaj: Popovics (Kanibolotszkij, a szünetben) – Knysh, Karas, Csuszenko, Shakiv, Nurijev, Tkacsuk, Kaklev, Kozanov (Shpock, a szünetben), Pinyashka, Milevszkij (Sinder, a szünetben). Vezetőedző: Vaszil Kobin

Gólszerző: Karabelov (40.)

_____________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdték a találkozót.

6. perc: Az első szöglet az ukránoké volt, de sikerült elhárítani a vészt.

8. perc: Shakiv bal oldali beadása után Ötvös és Leoni közös erővel mentett szögletre.

Két ismerős arcot is felfedezhetünk a vendégeknél, a kezdőben helyet kapó Milevszkij és a cserepadon ülő Sinder egyaránt tagja volt a Kisvárda 2018-as keretének.

24. perc: Kovácsréti harcolt ki szabadrúgást a bal oldalon a 16-os és az oldalvonal között. Bumba laposan célba vette a jobb alsó sarkot, de lövése az oldalhálóban kötött ki.

25. perc: Bumba indításával Sassá lépett ki a jobb oldalon, de 14 méterről a kapu bal oldala mellé lőtt.

28. perc: Szimovics indította a saját térfeléről Navrátilt, Popovics kapus kifelé futva azonban lábbal mentett támadónk elől.

30. perc: Kovácsréti miután leszerelte Knysh-t, a 16-oson belülre lépve Leonihoz passzolt, de Karas tisztázott előle.

31. perc: Sassá lépett ki középen, sarokkal visszatette a labdát Leonihoz, aki balról 16 méterről a lécre emelte a játékszert.

34. perc: Kovácsréti pörgette ki a labdát balra Bumbához, akinek a beadása épphogy elment a kapu előtt.

35. perc: Bumba kereste a lövőhelyzetet a 16-oson belül, majd amikor megtalálta jobbal a bal alsó sarok mellé lőtt.

35. perc: Cserélünk: Szimovics helyett Zlicsics a pályán.

36. perc: Zlicsic máris egy lövéssel jelentkezett: Navrátil beadása után 16 méterről a jobb alsó sarkot vette célba, de Popovics védett.

39. perc: Bumba ugratta ki Sassát, akit a 16-oson belül a 2-es becsúszva szerelt.

40. perc: GÓÓÓL! Bumba pörgette ki a labdát balra Leonihoz, akinek a beadásából Karabelov 8 méterről a kapuba fejelt. 1–0.

45. perc: 1 percet hosszabbít Karakó sporttárs.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mi kezdtük ezt a játékrészt.

46. perc: Három változtatás történt a vendégeknél.

62. perc: Bal oldalon bontakozott ki a minaji támadás, de Shakivot Navrátil szerelni tudta.

63. perc: Zlicsics pörgette a labdát Bumba elé, aki egy lövőcsel utáni 15 méteres lövését blokkolták a vendégvédők.

65. perc: Pinyashka ugratta ki Sindert, aki elől Dombó tisztázott.

68. perc: A Minaj kontrájának végén Sinder lőtt 16 méterről fölé.

76. perc: Karabelov 8 méteres fejese egy védőn megpattanva ment szögletre.

77. perc: Kovácsréti jobb oldali sarokrúgása után Ötvös elől tisztázott a vendégek hálóőre.

78. perc: Kovácsréti szlalomozott át a védőkön majd 18 méterről leadott lövését védte Kanibolotszkij.

79. perc: Leoni bal oldali beadása után Kovácsréti elől fejjel mentettek, Navrátil másik oldali beadása pedig már pontatlanra sikerült.

80. perc: Zlicsics indítását Shakiv elvétette, a labda így Melnik elé került, akinek 10 méteres lövését a védők blokkolták.

82. perc: Bumba cselezte át magát két vendégvédőn, majd amikor 17 méterről lőni készült egy harmadik láb közbenyúlt.

85. perc: A reklamáló Pinyashkát kiállította a játékvezető

86. perc: Sassá átadását Bumba pörgette tovább Kovácsrétihez, de röviden, így Csuszenko hárítani tudott.

87. perc: Karabelov fülelt le egy rövid átadást, beadására többen is érkeztek, de a kapus kifutva lehúzta a labdát.

90. perc: Véget ért a találkozó

2024-03-30 14:30