Egy gól az elején, egy a végén – döntetlen Kövesden

2020-08-08 13:52:25

A bajnoki rajtot megelőző utolsó edzőmeccsünk történéseit szöveges online közvetítésben itt követheti nyomon.

Az augusztus 17-i bajnoki rajt előtt utoljára lép pályára csapatunk, amely szombaton 18 órától az ugyancsak az NB I-es rajtra hangolódó Mezőkövesd otthonában játszik edzőmeccset. A mérkőzésről időről időre jelentkezünk az eseményekkel.

Kezdés előtt: Tombol a kánikula Mezőkövesden, 34 Celsiust lehet mérni. A napsütötte kispadról át is költöznek a stábok és a cserejátékosok a másik oldalra, a hűvös lelátóra

1. perc: Mi kezdtük a játékot.

4. perc: Cseri visszagurított átadását leste le a tizenhatoson belül Rubus.

7. perc: Vezet a Kövesd! Lakvekaliani baloldali beadás után középről Cseri öt méterről jobbal perdített a bal alsó sarokba, 1–0.

15. perc: Lucas kapott sárga lapot Berecz lerántásáért.

17. perc: Lucas 25 méteres szabadrúgása a bal felső sarok irányába tartott, Szappanos védett.

23. perc: Ivószünet, ami most indokolt is a nagy hőségben.

33. perc: Kovácsréti szabadrúgása után Ene emelt éles szögből a kapuba, de az asszisztens jelzése szerint lesről.

39. perc: Lucas baloldali szöglete után mentettek Viana elöl a kapu torkában. Az újabb Lucas-sarokrúgás után Ene fejelt fölé.

40. perc: Berecz kapott sárga lapot a Sassá elleni szabálytalanságért. A 20 méteres szabadrúgást Ene végezte el, jobb felső sarokba tartó labdáját Szappanos nagy bravúrral védte.

41. perc: Lucas baloldali szöglete után Ene fejelt négy méterről a lécre.

45. perc: Sassá vezette balról keresztbe a labdát, középről, 18 méterről ballal a kapu közepét vette célba, Szappanos kitenyerelte a léc alá tartó labdát.

Vége az első félidőnek.

46. perc: A szünetben két csere volt a hazaiaknál, és ők kezdték a második félidőt.

51. perc: Kovácsréti jobbról középre gurított szabadrúgása után Lucas lőtt tíz méterről fölé.

53. perc: Ene 22 méteres lövésébe vetődött bele önfeláldozóan Berecz.

54. perc: Besirovic balról beívelt szabadrúgása után Guzmics fejelt mellé.

62. perc: Cseri baloldali beadása után húzta le a labdát Dombó.

64. perc: Kisszöglet után Lucas beadását ölelte magához Szappanos.

66. perc: Kövesdi kontratámadás végén Eperjesi begurítása után vágta ki a labdát Rubus.

67. perc: Sassá elöl mentett a tizenhatoson kívülre futva Szappanos kapus.

70. perc: Ivószünet, ami után hármat cserélünk. Rubus, Lakatos és Sassá helyén Datkovic, Baranyai.és Hej. A Kövesdben Guzmics helyett Vajda.

76. perc: Viana helyén Horváth Zoltán.

80. perc: Ott az egyenlítés! Cukalasz passzolt a tizenhatos előteréből Kovácsrétihez, aki tíz méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt, 1–1.

87. perc: Nagy Dániel ziccerből leadott lövését védte lábbal Dombó.

88. perc: Lucas balról középre ívelt szabadrúgása után húzta le a labdát Szappanos.

90. perc: Horváth a kapunak háttal állva mellel átvette a labdát, majd 17 méterről kapura ollózta, Szappanjos védte a látványos mozdulat után leadott lövést.

92. perc: Vége a mérkőzésnek, maradt az 1–1.

EDZŐMECCS

Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good 1–1 (1–0)

Mezőkövesd, zárt kapuk mögött, v.: Szoboszlai

Mezőkövesd: Szappanos – Eperjesi, Neszterov, Guzmics (Vajda S., 70.), Katanec – Lakvekaliani (Vadnai, a szünetben), Karnicki – Berecz Zs., Besirovic, Cseri T. – Szerderov (Nagy D., a szünetben)

Kisvárda: Dombó – Melnik, Ene, Rubus (Datkovic, 70.), Lakatos Cs. (Baranyai Á., 70.) – Lucas, Karaszjuk – Sassá (Hej, 70.) Cukalasz, Kovácsréti – Viana (Horváth Z., 76.)

Gólszerző: Cseri T. (1–0) a 7, Kovácsréti (1–1) a 80. percben

2024-04-20 17:00