Egy-egy győzelem és döntetlen a mérleg

2020-06-05 13:25:34
VLA

Két korosztályos csapatunk idegenben lépett pályára.

Korosztályos csapataink közül az U17-esek és az U19-esek is edzőmeccseken érdekeltek. Az U17-esek Cigándon játszottak a helyi U19-es csapattal, és magabiztos győzelmet arattak. Az U19-esek Sényőn szerepeltek, ahol az első félidőt követően Bokor Márk góljával vezettek. Szünet után a hazaiak megfordították az eredményt, a második találatot Páll Zsombor szerezte, aki szerdán a felnőtt sényői csapat színeiben is bevette a Kisvárda II kapuját. Az egyenlítés egy öngólt követően jött össze a vendégeknek, miután egy oldalszabadrúgást követően az egyik sényői játékos a saját kapujába csúsztatta a labdát.

UTÁNPÓTLÁS EDZŐMECCSEK

Cigánd SE U19–Várda LA U17 2–6 (0–2). Gól: Csepkanics 2, Gritsu 2, Napuda, Romancsuk

A fotón: Az U17-esek első gólját Valentin Napuda (9) szerezte

Sényő Carnifex FC U19–Várda LA U19 2–2 (0–1). Gól: Darai D., Páll Zs. (11-esből), illetve Bokor (a második kisvárdai találat öngól volt)

A fotón: Az U19-es csapatunknak a sényői centerpályán volt jelenése

2024-03-30 14:30