Eddig kettő egy ide

2019-08-09 11:25:58

Visszapillantónk az eddig az élvonalban játszott DVSC elleni mérkőzéseinkre – VIDEÓK, JEGYZŐKÖNYVEK

Kellemes emlékekkel utazik csapatunk Debrecenbe, miután május 4-én, a két fél legutóbbi, a Nagyerdei Stadionban rendezett mérkőzését 3–1-re megnyerte – nagyot lépve a bennmaradás felé. Ráadásul a másik 2019-ben rendezett összecsapást, a Várkertben vívott február 9-i mérkőzést is a Kisvárda nyerte – akkor 3–0-ra –, úgyhogy az idei emlékek igen szépen a bajnoki bronzérmes DVSC ellen.

Ehhez jön plusz adalékként a Paks elleni győztes (1–0) nyitány, amivel szemben ott áll, hogy a Loki az első meccsét játssza a mostani bajnokságban – nyilvánvalóan nagy érdeklődés mellett.

Az egymás elleni mérleg kisvárdai szempontból az NB I-ben: 3 mérkőzés, 2 győzelem, 1 vereség, 7–4-es gólkülönbség.

A DVSC elleni mérkőzéseink a 2018-2019-es bajnokságban

9. FORDULÓ

DEBRECENI VSC–KISVÁRDA MASTER GOOD 3–1 (0–1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2826 néző, v.: Kassai V. (Albert I., Buzás – Szőts, Urbán E.)

DVSC: Nagy S. – Kusnyír, Pávkovics, Kinyik, Barna Sz. – Varga K., Haris, Csősz (Könyves, a szünetben), Bódi Á. – Szécsi M. (Jovanovic, 76.), Bereczki D. (Takács T., a szünetben). Vezetőedző: Herczeg András

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Ene, Vári B., Anderson Pico – Lucas, Protics – Gosztonyi (Sassá, 61.), Misic (Karaszjuk, 56.), Ilics (Negrut, 76.) – Horváth Z. Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Horváth Z. (0–1) a 9., Takács T. (1–1) az 55., Barna Sz. (2–1) a 65., Takács T. (3–1) a 84. percben

A mérkőzés összefoglalója:

20. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD–DEBRECENI VSC 3–0 (2–0)

Kisvárda, Várkerti Stadion, 1542 néző, v.: Kassai V. (Bornemissza, Garai – Bogár, Lovas)

KISVÁRDA: Felipe – Lukjancsuk, Kravcsenko, Ene, Vári B. – Lucas, Karaszjuk – Hugo Seco (Ilics, 72.), Cukalasz (Gosztonyi, 78.), Grozav – Horváth Z. (Sassá, 88.). Vezetőedző: Dajka László

DVSC: Kosicky – Bényei (Avdijaj, a szünetben), Pávkovics, Szatmári Cs., Ferenczi J. – Bódi Á. (Kuti, 77.), Kusnyír, Tőzsér, Varga K. – Szécsi M., Takács T. (Damásdi, 58.). Vezetőedző: Herczeg András

Gólszerző: Cukalasz (1–0) a 42., Lukjancsuk (2–0) a 45., Horváth Z. (3–0) az 55. percben

31. FORDULÓ

DEBRECENI VSC–KISVÁRDA MASTER GOOD1–3 (1–0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3500 néző, v.: Bogár (Tóth V., Garai – Pintér Cs., Zierkelbach)

DVSC: Nagy S. – Kinyik (Kusnyír, a szünetben), Szatmári Cs., Pávkovics, Ferenczi J. – Tőzsér – Szécsi M., Csősz, Haris (Varga K., 70.), Bódi Á. – Takács T. (Zsóri, a szünetben). Vezetőedző: Herczeg András

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Protics – Lucas, Karaszjuk – Gosztonyi (Hugo Seco, 66.), Cukalasz, Grozav (Sassá, 83.) – Ilics (Horváth Z., 62.). Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Szécsi M. (1–0) a 40., Grozav (11-esből, 1–1) az 55., Grozav (1–2) a 74., Horváth Z. (1–3) a 94. percben

2024-03-30 14:30