Eddig haladtunk a Haladás ellen

2019-04-25 07:04:08

Így győzte le kétszer is szombati ellenfelét a kisvárdai csapat – VIDEÓK

Mindkét Haladás elleni győzelmünk emlékezetesre sikeredett. A szeptember 15-i volt az első NB I-es siker, amit hazai pályán aratott a Kisvárda Master Good, ráadásul annak a különbsége is meggyőző volt. Február 2-án pedig az idei első bajnokiját vívta a csapat Szombathelyen, és az újrakezdés jól sikerült, hiszen akkor is győzni tudtunk.

EMLÉKEZTETŐ

OTP BANK LIGA: 8. forduló

2018. szeptember 15.

KISVÁRDA MASTER GOOD–HALADÁS 4–1 (2–0)

Várkerti Stadion, 1983 néző, v.: Németh Á. (Varga Zs., Szert – Molnár Attila, Urbán E.)

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Ene, Vári B., Anderson Pico – Lucas, Protics – Sassá (Gosztonyi, 71.), Misic (Milevszkij, 65.), Ilics – Horváth Z. (Karaszjuk, 78.). Vezetőedző: Dajka László

HALADÁS: Király G. – Schimmer, Kolcák, Benes, Habovda – Jagodics M., Grumics (Jancsó, a szünetben) – Bamgboye, Rácz B. (Németh Márió, 82.), Gaál B. (Rabusic, 57.) – Priskin. Vezetőedző: Mihal Hipp

Gól: Ilics (1–0) a 17., Horváth Z. (2–0) a 29., Misic (3–0) az 57., Priskin (3–1) a 66., Ilics (4–1) a 69. percben

A mérkőzés összefoglalója:

OTP BANK LIGA: 19. forduló

2019. február 2.

HALADÁS–KISVÁRDA MASTER GOOD 0–1 (0–0)

Szombathely, 2512 néző, v.: Bogár (Lémon, Varga G. – Molnár A., Pillók)

HALADÁS: Király G. – Habovda, Saláta, Jagodics M., Németh Milán – Ofosu, Nyári (Rui Pedro, 63.), Dausvili, Gaál B. – Bamgboye (Németh Márió, 76.), Priskin (Rabusic, 31.). Vezetőedző: Horváth Ferenc

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Beriosz, Ene, Vári B. – Karaszjuk (Protics, a szünetben), Lucas – Hugo Seco (Gosztonyi, 67.), Cukalasz (Ilics, 76.), Grozav – Horváth Z. Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Horváth Z. (0–1) az 51. percben

2024-03-30 14:30