Az NB III 7. fordulójában második számú csapatunk 2–2-es döntetlent játszott

Kisvárda Master Good II – Sajóbábonyi VSE 2 – 2 (1 – 2)

Kisvárda, Várkerti Stadion,200 néző. V.: Horváth M.

Kisvárda II: Odintsov – Atamasz, Vass, Szőr, Luscsik – Khimich, Michalik, Lakatos, Zlicic, Riznychenko – Jelena Edző: Szabó Balázs

Sajóbábonyi VSE: Bánhegyi – Matyi, Balogh, Pataki, Varga – Mezőssy, Molnár, Marczis, Titkó, Patócs – Lakatos Edző: Vígh Ferenc

Szabó Balázs: Az egy pont több, mint a semmi!

Vígh Ferenc: A mérkőzés előtt kiegyeztem volna a döntetlennel, a játék képe alapján csalódás számomra az eredmény. Két gólos vezetésünk után, olyan egyéni hibát követtünk el, amely miatt megbüntetett az ellenfél. A második félidőben már a játékvezetői tévedések miatt harmadszor kerülünk idegenben hátrányba, azért kicsit erősnek érzem, hogy csak a mi csapatunkban vannak kiállítások. Lehetőségünk volt arra, hogy megnyerjük a mérkőzést, kapufát lőttünk és ziccerben egymást találtuk el. Nem beszélünk a pályán, keveset kommunikálunk. Elhiszem, hogy a harmadik mérkőzés volt a héten és amatőrök révén több játékosom dolgozik és munkából érkeztünk, ez becsülendő, de úgy gondolom, hogy két pontot hagytunk Kisvárdán!

A csapatok már melegítenek.

1. Perc: Elhangzott a kezdő sípszó, a találkozót a mieink kezdték.

1. Perc: Gól! Patócs Richárd találatával megszerezte a vezetést a vendégcsapat. A mérkőzés állása 0 – 1!

3.Perc: Lakatos adott remek labdát Zlicic számára, aki egyből kapura lőtt, de a kapus hárítani tudott.

13. Perc: Lakatos próbálkozott egy távoli lövéssel, a labda azonban elkerülte a kaput.

19. Perc: Zlicic szöglete után, Lakatos fejelt 8 méterről a kapu fölé.

23. Perc: Egészségügyi szünet.

29. Perc: Gól! Odintsov rossz ütemben szaladt ki egy labdára, amit Lakatos távolról az üres kapuba emelt. Góljával a mérkőzés állása 0 – 2!

40. Perc: Zlicic passzolt Atamasz elé, aki 10 méterről kapura lőtt, a lövés a védők lábában akadt el.

45. Perc: Az első félidő rendes játékideje lejárt, a játékvezető 2 percet hosszabbít.

45+2. Perc: Góóóól! Jelena előtt támadt lehetőség, a tizenhatoson belül, aki remekül lőtt a léc alá! Góljával a mérkőzés állása 1 – 2!

45+2. Perc: Félidő!

46. Perc: Elkezdődött a második félidő! Ezt a játékrészt a vendég együttes kezdte.

46. Perc: Kettős cserét hajtottunk végre! Riznychenko helyett Bíró lép a pályára, valamint Luscsik helyén Szentes folytatja a játékot!

47. Perc: Kiállítás! Marczis csúszott Lakatos alá rossz ütemben, a játékvezető felmutatta a piros lapot. Emberelőnyben folytatjuk a játékot!

53. Perc: Góóól! Zlicic vezette a labdát a tizenhatos közelében, majd 16 méterről lőtt, lövése a jobb alsó sarokban állt meg! Góljával a mérkőzés állása 2 – 2!

59. Perc: Sárga lapos figyelmeztetésben részesült a vendégek játékosa, Balogh Dénes.

60. Perc: Időhúzásért sárgalapot kapott a vendégek hálóőre Bánhegyi.

61. Perc: Cserél a vendégcsapat. Molnár helyett Borai folytatja a játékot!

62. Perc: Sárga lapos figyelmeztetésben részesült Jelena!

65. Perc: Elkésett belépője után sárga lapot kapott Szőr!

68. Perc: Kihasználjuk utolsó cserelehetőségünket! Khimich helyett Sikorszki lép pályára!

70. Perc: Egészségügyi szünet!

76. Perc: Egy remek támadást követően Atamasz lőtt kapura, a lövését a kapus hárítani tudta.

78. Perc: Kettős cserét hajt végre a vendég csapa! Lejött Patócs és Mezőssy, helyettük Faggyas és Sebők lépett a pályára.

85. Perc: Zlicic lőtt 16 méterről kapura, a lövés nem sokkal ment mellé.

88. Perc: Zlicic próbálkozott távolról, lövését bravúrral védte a vendégek hálóőre.

90. Perc: A mérkőzés végén a játékvezető 3 percet hosszabbít.

90+3. Perc: Bíró Roland kapott sárgát!

90+3. Perc: A játékvezető lefújja a találkozót, a végeredmény 2 – 2!

2024-04-20 17:00