Döntetlen az első meccsen, vereség a másodikon

2020-05-16 07:49:11

Honlapunkon szöveges formában élőben követhették nyomon a DVSC elleni edzőmérkőzéseket

Két és fél hónap után újra hazai környezetben mérkőzhettek meg játékosaink. Az újrakezdés után rögtön dupla meccsel avathatták fel a kiváló minőségű kisvárdai játékteret. A Kisvárda Master Good–DVSC edzőmeccseket a Várkerti Stadionban zárt kapuk mögött rendezték. Mindkét találkozóról szöveges online közvetítésben számoltunk be.

►1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdték az első játékrészt.

►3. perc: Szögletet végzett el a DVSC, a beívelést Dombó magabiztosan húzta le.

►6. perc: Sassa próbált a jobb oldalról beadni, a védők szögletre fejelték.

►7. perc: Bumba végezte el a sarokrúgást, melyet Cukalasz fejelt 8 méterről a kapu fölé.

►8. perc: Lucas indította Bumbát, aki egyből a kapu mellé lőtt.

►14. perc: A 16-os jobb oldaláról Varga Kevin lőtt kapura, Dombó hárította a próbálkozását.

►20. perc: Az eltelt idő alatt leginkább a mezőnyben folyik a játék, a csapatok próbálnak fölényt kialakítani, de nagyobb helyzet eddig nem alakult ki.

►24. perc: Bumba a 16-os vonaláról lőtt kapura, lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

►25. perc: Kötelező 1 perces ivószünet.

►26. perc: Sassa a jobb oldalról passzolt laposan a kapu elé, de az érkező Bumba elől a becsúszó hátvéd menteni tudott.

►32. perc: Adeniji vezette rá a labdát Dombóra, megpróbálta eltolni mellette a játékszert, de kapusunk végül lelopta azt a támadó lábáról.

►36. perc: A bal oldalról Habovda beadása találta meg Bódit, aki a kapu közepén helyezkedő Dombóba lőtte a labdát 10 méterről.

►44. perc: A félidő végéhez közeledve kiegyenlített a játék, meddő debreceni fölénnyel.

►45. perc: Véget ért az első játékrész.

►46. perc: Elkezdődött a második félidő, csapatunk kezdte a játékot.

►51. perc: Melynik jobb oldali ívelésébe léptek bele a védők, szöglet következhetett, melyet Bumba végzett el, beadását Cukalasz azonban fölé fejelte.

►53. perc: Sassa jobb oldali badását, Tischler próbálta a kapuba pörgetni, de a vendég védőről kiment a labda, újabb szöglet jöhetett, de ez a sarokrúgás is veszélytelen volt.

►56. perc: Lucas 16 méterről lőtt kapura egy elé pattanó labdát, de lövése az oldalsó kapufán csattant.

►58. perc: Vendég szöglet után Habovda lőtt kapura.

►62. perc: Bumba adott remek labdát Cukalasznak, aki 10 méterről a védőbe lőtte a labdát.

►63. perc: Lucas lőtt 16 méterről a kapura, lövése a kapu fölé ment.

►67. perc: Ivószünet

►68. perc: Cseréltünk: Cukalasz helyett Khymich a pályán.

►76. perc: Csősz vállalkozott lövésre 15 méterről, próbálkozása a kapufán csattant.

►78. perc: Egy szöglet utáni kavarodást követően Lucas lőtt a 16-os környékéről kapura, lövését Nagy kapus a felső sarokból szedte ki, a kipattanó labda Khymich elé pattant, aki a kapufára fejelte a játékszert.

►80. perc: GÓL! Megszerezte a vezetést a Debrecen: bal oldalról Varga Kevin passzolta be a labdát, Szécsi remek ütemben érkezett és közelről a kapuba passzolt. 0-1.

►84. perc: 22-23 méterről a kapuval szemben végezhettünk el szabadrúgást, melyet Protic a kapu fölé lőtt.

►86. perc: Újabb változtatás nálunk: Sassá helyére Riznicsenko állt be.

►90. perc: GÓÓÓL! Khymich kapott remek labdát, melyet a 16-os vonalánál levett és a kapuba lőtte. 1–1.

►90+1. perc: A gólt követően a játékvezető lefújta az első mérkőzést.

ELSŐ MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOOD–DEBRECENI VSC 1–1 (0–0)

Kisvárda, Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. v.: Vad.

Kisvárda: Dombó – Melnik, Ene, Rubus, Protics – Lucas, Karaszjuk – Sassá (Riznicsenko, 86.), Cukalasz (Khymich, 68.), Bumba – Tischler

DVSC: Nagy S. – Habovda, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi J. – Bódi Á., Csősz, Kusnyír, Varga K. – Szécsi M., Adeniji

Gólszerzők: Khymich (90.) illetve Szécsi (80.)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

►1. perc: Elkezdődött a második találkozó, mi kezdtük a mérkőzést.

►4. perc: Rögtön egy nagy lehetőség: Jelena lőtt 18 méterről kapura, lövése a keresztlécet találta el.

►9. perc: Kovácsréti eresztett meg egy lövést 20 méterről, de lövése messze elkerülte a kaput.

►17. perc: A vendégek játékosa, Trujics próbálta Minca mellett elpasszolni a labdát 15 méterről, de a hálóőr kitolta az alsó sarokból a próbálkozást.

►23. perc: Ivószünet

►30. perc: A mérkőzés egyharmadánál tartva a mezőnyben folyik a játék, a csapatok próbálják saját játékukat ráerőltetni az ellenfélre, kisebb-nagyobb sikerrel, nagyobb helyzet azonban egyik kapu előtt sem alakult ki.

►33. perc: Obradovics indította remek ütemben Kovácsrétit, aki a tizenhatos vonalánál befelé tologatta a labdát, majd kapura lőtt, a vendégek hálóőre ki tudta tolni a labdát a hosszúból.

►40. perc: Jobb oldalról végzett el szabadrúgást a vendégcsapat. Szabó Bence beadását Kundrák fejelte fölé.

►42. perc: Obradovics lőtt 17 méterről kapura, lövése azonban Kosicky kezei között landolt.

►45. perc: A játékvezető nem hosszabbított. Véget ért az első játékrész.

►46. perc: Elkezdődött a második félidő, ezt a játékrészt a vendég együttes kezdte, csere egyik oldalon sem történt.

►51. perc: Gosztonyi remekül indította a bal oldalon Kovácsrétit, aki Jelena elé passzolt, de támadónk 13 méterről a kapu fölé lőtt.

►54. perc: Barna vállalkozott lövésre, de Minca hárítani tudott.

►57. perc: GÓÓÓL! Vezetünk! Kovácsréti végzett el jobb oldalról egy szögletet, a bizonytalankodó debreceni védők nem tudtak tisztázni, így Szimovics néhány méterről a kapuba pöccintette a labdát. 1–0.

►66. perc: Karakó sporttárs elrendeli a második félidő ivószünetét is.

►68. perc: Csere nálunk. Avetiszjan helyére az első meccsen gólt szerző Khymich érkezett.

►70. perc: Szimovics kapott remek labdát, 18-ról lövést eresztett meg, a lökete nem sokkal a kapu felett hagyta el a játékteret.

►74. perc: Újabb csere nálunk: a gólt szerző Szimovics helyére Riznicsenko állt be.

►74. perc: Cserélnek a vendégek is. Kerekes Krisztián helyére Lakatos Benjámin állt be.

►75. perc: GÓL! Egyenlít a DVSC, Kundrák góljával. Trujics bal oldalról passzolt a kapu elé érkező Kundráknak, aki közvetlen közelről a kapuba passzolta a labdát. 1–1.

►77. perc: A 16-oson belül Jelena tologatta a labdát majd az ötös sarkáról kapura lőtt, lövése nem sokkal ment el a rövid kapufa mellett.

►79. perc: Csere a vendégeknél: Bereczki Dániel le, Szabó Árpád be.

►80. perc: Kovácsréti lőtt 20 méterről a kapura, lövése a blokkoló védő lábán hagyta el a játékteret, szöglet következhet.

►84. perc: Ismét cserélünk. Czene érkezik Kovácsréti helyett.

►86. perc: Cserélnek a vendégek is: Kovács Róbert lép pályára Szabó Bence helyett.

►87. perc: GÓL! Trujics találatával fordítanak a vendégek, 1–2.

►90+1. perc: Nem volt hosszabbítás, vége a mérkőzésnek!