Annyi 0–1, ahány 1–0

2019-10-28 20:21:23

Aktuális és örökstatisztikák a 2019-2020-as bajnokság tizedik fordulója után.

Ahogy a legutóbbi meccs, vagyis a kaposvári győzelem után a statisztikák pozitív tartományai gyarapodtak, addig a szerzett gól nélkül, Puskás Akadémia elleni vereség (0–1) után nem volt mit strigulázni a jó oldalon. Legfeljebb annyit, hogy megdőlt a bajnokságbeli kapott gól nélküli rekordunk, de 191 percnél meg is szakadt, ekkor vette be Felipe kapuját Ezekiel Henty.

Továbbra is öt olyan játékosunk van, aki a bajnokság mind a tíz meccsén lehetőséghez jutott, közülük ketten, Lucas és Rados Protics játszották végig a meccseket.

A negyvenharmadik NB I-es meccsünkön a huszadik vereségünket szenvedtünk, amivel a hazai mérlegünk is negatívvá vált – a gólkülönbséggel együtt. Hatodszor kaptunk ki 1–0-ra, éppen úgy, ahányszor 1–0-ra nyertünk – ez a két leggyakoribb eredmény, ami a kisvárdai meccseken előfordult az NB I-ben.

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (10 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Bohdan Melnik, Rados Protics, Lucas, Gheorghe Grozav, Kovácsréti Márk 10-10

Legtöbb játszott perc: Protics, Lucas 955-955, Grozav 951

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Melnik, Protics, Lucas, Grozav 10-10

Legtöbb végig játszott meccs: Protics, Lucas 10-10, Grozav 9

Legtöbbször lecserélve: Kovácsréti, Hugo Seco 6-6

Legtöbbször becserélve: Tischler Patrik, Gosztonyi András 6-6

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Melnik 18, Grozav 17, Protics 14 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Protics 1230, Lucas 1225 (mindkettő tavalyról áthozott sorozat), Felipe 764

A házi góllövőlista: Grozav 6, Tischler, Lucas 2-2, Cornel Ene, Anton Kravcsenko, Gosztonyi 1-1

Gólpassz: Gosztonyi, Grozav 3-3, Protics 2-2, Kravcsenko, Kovácsréti, Felipe, Tischler 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 9 (6+3), Gosztonyi 4 (1+3), Tischler 3 (2+1), Kravcsenko 2 (1+1), Lucas 2 (2+0), Protics 2 (0+2), Ene 1 (1+0), Kovácsréti 1 (0+1), Felipe 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 191 perc (8-10. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 14 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 190 perc (6-8. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 100 perc

Sárga lapok: Protics, Beriosz 4-4, Cukalasz, Lucas, Melnik, Bumba 3-3, Ene, Tischler, Grozav, Gosztonyi 2-2, Kovácsréti, Karaszjuk, Hej, Minca, Kravcsenko 1-1

Kiállítva: Cukalasz 1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 43

Összesített mérleg: 43 mérkőzés, 14 győzelem, 9 döntetlen, 20 vereség, 49–63-es gólkülönbség, 51 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 20

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk (2018-2019: 15. forduló-2019-2020: 6. forduló) 25

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Grozav 11

Legtöbb gólpassz: Protics, Grozav 7-7

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 18 (11+7)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas, Beriosz 14-14

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2