A vezetés mindig megvolt

2019-05-17 06:17:22

Mindkét alkalommal jól indult a Mezőkövesd elleni mérkőzésünk – VIDEÓK

Vereség után döntetlen – már csak egyetlen eredmény, a győzelem hiányzik a vasárnapi ellenfél, a Mezőkövesd elleni sormintából. Márpedig, ha meglesz a siker, meglesz a bennmaradás is!

Közös a kövesdiek ellen játszott két mérkőzésben, hogy rendre a mieink szerezték meg a vezetést, méghozzá a mérkőzés korai szakaszában, már az első negyedórában. Az októberi mérkőzésen még mezőkövesdi színekben játszott Patrick Mevoungou, aki azóta már kisvárdai játékos, igaz, az NB I-es csapatban még nem jutott szóhoz.

OTP BANK LIGA: 11. FORDULÓ

2018. október 20.

KISVÁRDA MASTER GOOD–MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1–2 (1–0)

Várkerti Sradion, 1910 néző, v.: Iványi Z. (Medovarszki, Albert I. – Szőts, Vad).

KISVÁRDA: Felipe – Izing, Ene, Vári B. – Lucas – Melnik (Sassá, 81.), Karaszjuk (Misic, 73.), Protics (Negrut, 87.), Anderson Pico – Horváth Z., Ilics. Vezetőedző: Dajka László

MEZŐKÖVESD: Dombó – Farkas D., Pillár, Szalai A., Vadnai – Szeles, Mevoungou – Molnár G. (Silye, 87.), Vajda S., Cseri (Meszhi, 86.) – Drazsics (Koszta, 63.).

Vezetőedző: Kuttor Attila

Gól: Vári B. (1–0) a 13., Molnár G. (1–1) a 66., Molnár G. (1–2) a 79. percben

A mérkőzés összefoglalója:

OTP BANK LIGA: 22. FORDULÓ

2019. február 23.

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 2–2 (1–2)

Mezőkövesd, 1014 néző, v.: Solymosi (Berettyán, Varga G. – Szilasi, Csonka B.)

MEZŐKÖVESD: Szappanos – Vadnai, Szalai A., Pillár, Silye – Meszhi, Bertus – Pekár, Cseri T. (Koszta, 87.), Molnár G. – Drazsics. Vezetőedző: Kuttor Attila

KISVÁRDA: Felipe – Lukjancsuk, Kravcsenko, Ene, Vári B. – Lucas, Karaszjuk – Hugo Seco (Ilics, 64.), Cukalasz, Grozav (Beriosz, 90.) – Gosztonyi (Sassá, 69.). Vezetőedző: Dajka László

Gólszerző: Cukalasz (0–1) a 9., Kravcsenko (0–2) a 14., Cseri T. (11-esből, 1–2) a 24., Cukalasz (öngól, 2–2) a 63. percben

2024-03-30 14:30