A gyöngyösi meccs tükörképe

2020-12-07 19:52:50

Idegenben mi nyertünk 3–1-re, a mátraaljaiak ezennel vágtak vissza – ÖSSZEFOGLALÓ.

Teljes tükörképe volt a vasárnapi, Gyöngyös elleni mérkőzésnek az, amit a két csapat a második fordulóban a hevesi városban játszott. Akkor mi nyertük úgy 3–1-re, hogy a szünetben 2–1-re vezettünk – vasárnap úgy született 3–1-es gyöngyösi siker, hogy az első félidőben is náluk volt az előny, 2–1-re. Augusztusban Abov Avetiszjant, ezúttal Baranyai Ádámot állították ki a kisvárdai tartalékcsapatból.

Az ősz utolsó mérkőzésén harmadszor fordult elő, hogy a megszerzett előny után veszítettünk, a másik irányban mindez négyszer történt meg, vagyis hátrányból fordítva ennyi alkalommal nyertünk. A tavaszról előrehozott két fordulóval együtt a bajnokság 2020-as szakaszát követően tartalékcsapatunk az NB III-as mezőny első felében, a kilencedik pozícióban foglal helyet.

A Keleti csoport 21. fordulójának eredményei: Kisvárda Master Good II–Gyöngyösi AK 1–3, Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 2–2, Cegléd–Füzesgyarmat 2–1, Tiszakécske–Hatvan 4–1, Balassagyarmat–Tállya 4–1, Tiszafüred–Putnok 3–4, Salgótarján–Sényő 1–0, Mezőkövesd II–BVSC-Zugló 0–2, DVSC II–Eger 0–2, Sajóbábony–Jászberény 0–3 (játék nélkül)

Az élcsoport állása: 1. Tiszakécske 55 pont/21 meccs, 2. Jászberény 51/21, 3. BVSC 40/21, 4. Eger 38/20, 5. Füzesgyarmat 37/20, 6. Balassagyarmat 35/21, 7. Sényő 34/21, 8. Tiszaújváros 31/20 (9 győzelem), 9. Kisvárda Master Good II 31/21 (8)

A Kisvárda Master Good II–Gyöngyösi AK NB III-as mérkőzés (1–3) összefoglalója: