460 percnél állt meg a számláló

2019-02-25 07:26:39

Statisztikák a bajnokság 22. fordulója után: Immár Felipe kapusé a legtöbb zsinórban játszott meccs és perc is.

A diósgyőri mérkőzés 14. percében kezdődött és Mezőkövesden a 24. percben ért véget csapatunk kapott gól nélküli sorozata az OTP Bank Ligában. Összesen tehát tíz perccel tovább tartott a széria, mint öt teljes mérkőzés, Felipe hálója 460 percnyi játék után ért véget. Az nem lenne baj, ha csak Borsod-Abaúj-Zemplénben kapna gólt a csapat, hiszen több meccset nem kell játszania a szomszédos megyében…

Azzal, hogy Horváth Zoltán sárga lapjai miatt nem játszhatott Kövesden, nemcsak a góljai számát nem tudta növelni, hanem a csapaton belül immár Felipéé a zsinórban játszott legtöbb mérkőzés, brazil kapusunk az utóbbi kilenc fellépésről egyszer sem hiányzott.

Várdai leg-, leg- leg-… (22 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe 21-21, Brana Ilics, Vári Barnabás 20-20, Horváth Zoltán, Roman Karaszjuk, Gosztonyi András 19-19

Legtöbb játszott perc: Felipe 1890, Lucas 1869, Vári 1710, Ene Kornél 1601, Horváth Z. 1385, Ilics 1285

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe 21-21, Vári 20, Ene 18

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 21, Lucas 20, Vári 18, Ene 17

Legtöbbször lecserélve: Matija Misic 10, Gosztonyi András 8, Ilics 6

Legtöbbször becserélve: Sassá 9, Gosztonyi 8, Karaszjuk, Sergiu Negrut 7-7

Legtöbb meccs sorozatban: Felipe 9, Ene, Karaszjuk 8-8

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 810, Ene 720, Lucas 540

A házi góllövőlista: Horváth Z. 6, Vári, Ilics 3-3, Lucas, Sassá, Sztavrosz Cukalasz 2-2, Misic, Pavlo Lukjancsuk, Anton Kravcsenko 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z. 5, Protics 4, Misic, Ilics, Artem Milevszkij, Gheorghe Grozav 2-2, Sassá, Lucas, Ene, Hugo Seco, Gosztonyi 1-1

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (17-22. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 26 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 76 perc

Sárga lapok: Lucas 8, Vári 6, Gosztonyi, Teodorosz Beriosz, Horváth Z. 5-5, Ene 4-4, Protics, Sassá, Felipe 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij, Lukjancsuk, Karaszjuk 2-2, Grozav, Hugo Seco 1-1

Kiállítva: Vári, Anton Sinder, Beriosz, Lukjancsuk 1-1

2024-03-30 14:30