RT Dominion - шаблон joomla Скрипты

1486988503 4kep

A tavaszi rajt előtti szurkolói ankétot 2018. február 23-án, pénteken 16.30-kor tartja meg a Kisvárda Master Good. A helyszín a szokásos, vagyis a Bessenyei-gimnázium díszaulája lesz, ahol a szurkolók megismerkedhetnek az új játékosokkal és a tavaszi tervekkel.

Az ankétról kényelmesen át lehet majd érni a női kézilabdázók 18 órakor kezdődő Alba Fehérvár elleni bajnoki mérkőzésére.

vardafociszefiszuli

Csapatunk játékosa, Oláh Gergő február 18-án, vasárnap ünnepli 29. születésnapját. A középpályás a Lokomotíva Kosice elleni edzőmeccsen jó játékkal és kiharcolt tizenegyessel tette emlékezetessé a jeles alkalmat.
Isten éltessen sokáig, Szefi!

IMG 20180218 144043

A téli felkészülés utolsó, egyben első hazai edzőmeccsét játszotta csapatunk. Végül füves pályán, holott a vasárnap reggeli havazás miatt úgy tűnt, hogy műfűre viszik a szlovák Lokomotíva Kosice elleni mérkőzést.

A meccset 1–0-ra nyertük meg, a gólt a 13. percben Vári Barnabás szerezte az Oláh Gergő által kiharcolt tizenegyesből. A második félidőben Marek Strestík beadásából Lukács Rajmond is betalált, de les miatt nem adták meg a gólt.

„Kíváncsi voltam még arra, hogy egy-egy játékos hogyan teljesít bizonyos posztokon, és azt hiszem, néhány kérdőjel kiegyenesedett. Hasznos edzőmeccset játszottunk, szívós ellenféllel szemben. A jövő héten felvesszük a bajnoki ritmust, és a heti edzésmunka is beleszólhat majd a Zalaegerszeg ellen pályára lépő csapat összetételébe.”

Csapatunk február 25-én, 17 órakor kezdi meg a tavaszi szezont a ZTE otthonában.

Kisvárda Master Good–Lokomotíva Kosice (szlovák) 1–0 (1–0)

Kisvárda: Zöldesi (Cserepko) – Vári B. (Rjasko), Izing (Zanko), Papucsek (Kovácsréti) – Lucas (Délczeg) – Melnik (Hej), Oláh G. (Strestík), Misic (Oltean), Protics (Heffler N.) – Ilcs (Horváth Z.), Gosztonyi (Lukács R.)

cba FIGYELEM web

Tisztelt Szurkolóink!

A kedvezőtlen időjárási körülményeket figyelembe véve a szakmai stáb mérlegelte a helyzetet és a szlovákiai Lokomotíva Kosicé elleni mérkőzésünk a művüfes pályán kerül megrendezésre. Az összecsapást szurkolóink akadálymentesen megtekinthetik.

Kezdés: 13:00

received 1650954681635121

Krisztusi korba lépett csapatunk támadója, Brana Ilics, aki pénteken ünnepli 33. születésnapját. A magyar felmenőkkel rendelkező szerbiai csatárunknak boldog születésnapot, valamint a tavaszra sok-sok győzelmet és gólt kívánunk!

брана! Срећан рођендан!

FB IMG 1518783182947

Eldőlt, hogy vasárnap 13 órától a várkerti füves edzőpályán fogadja a tavaszi rajtra készülő csapatunk a szlovákiai Lokomotíva Kosicét. Ugyanakkor a rajt előtti utolsó edzőmeccs zárt kapus lesz, mivel a stadion építése miatt a nézők számára balesetveszélyes lenne a belépés.

dla kisvarda 720 1

A Várda LA U12-es csapata Örökösföldön a Bozsik Akadémia csapata ellen játszotta második szabadtéri edzőmeccsét, a bajnoki kiírásnak megfelelő 2x35 perces mérkőzést 8–0-ra nyerte meg csapatunk.

Czene Csaba edző: – Két részre osztottuk a csapatot, de mivel két ember hiányzott, így néhány gyerek több időt töltött a pályán. Hamar magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, irányítottuk a játékot, de az első gól nehezen született meg. A gól után azonban felszabadultabban játszottunk, és a megfelelő agresszivitás, és futómennyiség mellett, a játékunk gyorsasága is szemmel látható volt. Kis hiányérzetünk csak a miatt lehet, hogy a rengeteg helyzetből lőhettünk volna több gólt is. A következő hetekben erős ellenfelek ellen fogunk játszani, és meg kell próbálni ezt a színvonalat tartani!

Nyíregyháza Spartacus BJLA–Várda LA 0–8 (0–4)
VLA, 1. félidő: Révész - Béres, Tenkacs, Kovács K - Racskó, Babjak - Kozik, Dócs, Ésik. 2. félidő: Racskó - Juhász, Rózsa, Kramarics - Gégény, Kőrizs - Babjak, Kereszti, Ésik
Gól: Kereszti 2, Babjak 2, Kozik, Dócs, Racskó, Tenkacs

Az U13-asok ugyancsak Nyíregyházán játszottak, ők 2–2-es döntetlent értek el.
Virágh István edző: – A fiúk előtt kemény hónapok állnak, hogy nyárig minél jobban felkészüljenek az egész pályás futballra. Ehhez kitartásra és sok munkára lesz szükség. Jó felmérő volt ez a mérkőzés, hogy lássuk miben kell fejlesztenünk őket. Fontos feladat lesz a technikai, taktikai, fizikai munka.

Nyíregyháza Spartacus BJLA–Várda LA 2–2 (0–2)
VLA: Jóbi - Pap, Medve (Szél), Ténai, Gáncsos (Torma) – Kovács, Vojtko (Lakatos), Tyrkus (Gyüre) – Grunda (Farkas), Puporka (Szilágyi ), Bíró.

Gól: Puporka 2