RT Dominion - шаблон joomla Скрипты

cba FIGYELEM web

Tisztelt érdeklődők!

Ezúton tájékoztatjuk önöket, hogy a Ferencváros elleni Magyar Kupa mérkőzés kiemelt besorolású, ezért az eddigi jegyértékesítési és beléptetési gyakorlat a rendőrség kérésére a következőképpen alakul:

1, A jegyek helyre szólóak, érkezési sorrendben választhatóak. Csak a kijelölt két értékesítési ponton kaphatóak, ezeket telefonon illetve online nem lehet foglalni.

2, Egy személy maximum 10 db jegyet vásárolhat. A bérletesek szintén jegy ellenében tekinthetik meg a mérkőzést, amely természetesen nem kerül pénzbe, viszont azt csak a várfürdő főpénztárában, személyesen a bérlet tulajdonosának beazonosítása után veheti át.

3, A vendégszektorba szóló jegyekhez csak a Ferencváros hivatalos jegyértékesítési rendszerén keresztül lehet hozzájutni.

Értékesítési helyszínek:

- Várszínház és Művészetek Háza 8:00-16:00 (hétköznap)

- Várfürdő 9:00-20:00 (a hét minden napján)

Jegyek besorolása:

- Ülőhelyek (korlátozott): 1500 Ft.

- Állóhelyek (korlátozott): 1500 Ft.

Nyugdíjas/Diák (csak álló/korlátozott): 200 Ft. 65 év felett és 14 év alatt.

- Bérletesek

A jegyértékesítés 2017.10.11.-én 10:00 órakor kezdődik!

Fradi jegy 1

Nagy meccsek elé néz a Kisvárda, hiszen vasárnap a Nyíregyháza Spartacus otthonában játszik megyei rangadót, és közeledik a Ferencváros elleni Magyar Kupa-összecsapás is. Az október 25-i mérkőzésre ezen a héten kezdődik meg az elővételi jegyárusítás, a részletekről a klub honlapján érdemes tájékozódni.

22228523 1486553521464817 2834939681560419753 n

Továbbra sem érdemes a lefújás előtt otthagyni a Kisvárda Master Good NB II-es csapatának hazai mérkőzéseit, hiszen az őszi szezonban a Budaörs elleni volt a negyedik bajnoki, amelyen a hosszabbításban vagy közvetlenül a lefújás előtt alakult ki a végeredmény. A Mosonmagyaróvár (3–1-ről 3–3), a Békéscsaba (2–2-ről 3–2), a Szolnok (2–2-ről 2–3) és a vasárnapi (0–0-ról 1–0) mérkőzéseket érintette az izgalmas véghajrá, és hasonlóan alakult a csapat Cegléd elleni idegenbeli meccse (1–0-s hazai vezetésről 1–1) is. Vagyis Fortuna hol megszorítja, hol pedig elengedi a várdaiak kezét, de a vasárnapi meccs is bebizonyította, hogy érdemes a legvégéig küzdeni.

– A hármas sípszóig kell játszani, és volt már rá példa, hogy mi kaptunk gólokat a végén, szerencsére most mi szereztük – sóhajtott nagyot Kondás Elemér, a kisvárdaiak vezetőedzője. – A cserék érdeme is a siker, hiszen a kispadról beszálló játékosok most hozzá tudtak tenni a játékunkhoz, és fontos volt az is, hogy a legvégén Brana Ilics kapu elé ívelt labdájára Délczeg Gergely rámozdult, és ezzel meg tudta zavarni az ellenfél kapusát, Kemenes Szabolcsot.

A továbbra is második, a nem feljutó helyektől már hat ponttal meglógó várdaiak összességében nagy fölényben futballoztak, de a Bognár György szakmai igazgató csapataira jellemző őszinte futballal kirukkoló Budaörs nem adta olcsón a bőrét.

– Jól kezdtük a mérkőzést, az első negyedórában két nagy helyzetünk is volt, de azok kimaradtak – mondta Kondás Elemér. – Aztán ránk ijesztett az ellenfél azzal, hogy megnyerte a párharcokat, amelyek után többször is eljutottak a kapunk elé, és bizony benne volt a levegőben, hogy esetleg gólt kapunk. Szünet után már egykapura játszottunk, eltaláltuk a kapufát, többször is helyzetbe kerültünk, és összességében sokat tettünk azért, hogy megnyerjük ezt a mérkőzést, és a végén sikerült kikaparni a gesztenyét. Beigazolódott a várakozásunk, hogy nehéz dolgunk lesz, a Budaörsben több olyan játékos is helyet kapott, akik képesek váratlant húzni, azok után pedig főleg, hogy a kollégám a második félidőben becserélte a góllövőlistát vezető Sajbán Mátét is. Láttunk már olyan meccset is, hogy hiába játszik nagy fölényben egy csapat, a másik oldalon elsül valakinek a lába, és rombadől minden. Szerencsére a végén nálunk volt olyan játékos, aki betalált a kapuba, így nagyon fontos és értékes három ponthoz jutottunk

figy jegy

Tájékoztatjuk kisvárdai labdarúgásért rajongó szurkolói közönséget, hogy 2017.10.09-től megvásárolhatóak a Nyíregyháza Spartacus FC - Kisvárda Master Good labdarúgó mérkőzés belépői. A jegyek Farkas István sportboltjában és Major Attilánál vehetőek, amelyek egységesen 500 FT-ba kerülnek.

szurkoloi busz

Tájékoztatjuk a kisvárdai labdarúgásért rajongó szurkolói közönséget, hogy díjmentes buszok indulnak a vasárnapi megyei rangadó helyszínére, Nyíregyházára.

Nyíregyháza Spartacus FC - Kisvárda Master Good SE

2017.10.15 VASÁRNAP 17:00

Gyere és buzdítsd a csapatodat élőben!

Aki szeretne elutazni erre a mérkőzésre és a helyszínen buzdítani a csapatunkat, az iratkozzon fel Uzonyi Gábornál vagy Neviczki Csabánál, illetve Farkas István Sportboltjában (az OTP-vel szembe).

A busz indulási időpontja és helyszíne:

2017.10.15 VASÁRNAP 14:30

Arany Sas söröző parkoló(volt profi parkoló)

2017.10.15 VASÁRNAP 14:45

Lugas presszótól (Varga János)

Figyelem!!!!! A jegyeket mindenki elővételben vegye meg, mivel a helyszínen nem lesz értékesítés.

Kérünk mindenkit, hogy időben legyen szíves érkezni, a busz pontos indulása miatt.

GYERE ÉS SZURKOLJ A CSAPATNAK!

HAJRÁ KISVÁRDA!!!

15075277878330

FC Tiszaújváros U19 - Várda SE U19 0:4

Kisvárda: Révész - Gulyás, Szőr(Tamás), Bacsó, Országos(Malomka) - Elek(Rácz), Khmily, Kovácsréti - Bálint(Kolozsi), Pukish, Franchuk(Orgován).
Gól: Bacsó, Franchuk, Gulyás, Kovácsréti.

Kovács János edző: Az eredmény tükrözi a játék képét, végig irányitottuk a mérkőzést. Sok támadadást vezettünk, melyekbe sok pontatlanság volt. Öncélú játék jellemezte ma a csapatot. A védelem nem volt próbára téve a mai mérkőzésen, a középpályán és a támadósorban pontatlanság, türelmetlenség és öncélúság jellemzett ma minket. A helyzetkihasználásunkba is sok hiba volt. Fizikai erőnket nem tudtuk érvényre juttatni.

Tiszaújváros - Várda Labdarúgó Akadémia U17 1:4

Kisvárda: Mészáros – Avetisyan (Czene), Révész, Szikszai, Vasas – Severnyov (Köblös), Koszta, Kovics (Ivancho) – Lusánszki (Riznychenko), Lövei (Tóth), Gyüre (Domokos).
Oláh Dávid edző: az első félidőben egész jól játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki, és szereztünk három gólt. A második játékrészben a koncentrációnk alább hagyott, aminek köszönhetően többet hibáztunk az előre játékban, így kevesebb lehetőséget dolgoztunk ki. Két alkalommal belehibáztunk a labdakihozatalunkba, így az ellenfél az egyetlen helyzetét gólra váltotta. A több kihagyott helyzet, illetve az elkerülhető bekapott gól miatt nem lehetek teljesen elégedett a mérkőzéssel.

Gól: Lusánszki 18’, Gyüre 30’, 37’, Riznychenko 82’

Puskás Akadémia Partner Nagyecsed - VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 : 11 ( 0: 3 )

Kisvárda: Császár A. - Gritsu S. ( Papp J. 50' ), Tintér I., Ténai D., Medve V. ( Ari A. 50' ) - Dolhai D. ( Gyüre K. 56' ), Kovics D. ( Grunda B. 56' ), Cservenyák T. - Helesh J., Puporka D. ( Kovács M. 50' ), Jene G. ( Bíró B. 56' ).
Gól: Puporka D. 7', 8', 47', ; Kovics D. 19', 42', 56', ; Cservenyák T. 51', ; Tintér I. 54', 65', ; Helesh J. 74', ; Kovács M. 79' 11-es.
Sárga lap: Cservenyák T.

Virágh István edző: A játéktér rossz állapota ellenére játszani próbált a csapat és betartva a kérteket sok helyzetet kidolgozva, végre jobb százalékban használták ki a kínálkozó lehetőségeket. Fontos volt, hogy a csereként pályára lépők is azonnal felvették a megfelelő ritmust.

Puskás Partner Nagyecsed-VLA U15 0-2

Gól: Pongó, Bíró.
Kisvárda: Vègső-Szàsz-Birò-Csontos-Pongò-Kozma-Vass-Czèrna-Kalij-Csercsa(Kozma Sz.)-Dolhai

Deàk Bèla edző: A mérkőzès pozitívuma a kapott gòl nèlküli győzelem ès hogy nem sèrült meg senki.

15074748413197

Még most sem értjük, hogy az előző években miért kellett bajnoki szünetet tartani az NB II-ben akkor, amikor a válogatott pályára lépett, de szombaton közelebb kerültünk a megoldáshoz. Amikor az ember olyat lát, amilyet a Svájc elleni világbajnoki selejtezőn (2–5), akkor óhatatlanul csökken a futball iránti lelkesedése.

A vasárnapi kisvárdai bajnoki aztán kevésszer kerültek szóba a Bázelben történtek, mert mozgalmasan indult a meccs. Az első perc végén a góllövőlistán második helyen álló Horváth Zoltán érhette volna utol az előtte álló budaörsi Sajbán Mátét, de elhibázta nagy helyzetét, majd a berobbanó Sajbán Miklós elöl fejelt a lécre a menteni igyekvő Izing Martin. És hogy holt volt Sajbán Máté? Kisebb sérülés miatt a kispadon kezdett, de a Budaörs nélküle sem mondott le a támadásokról, és kezdetben veszélyesebb is volt a kapura, mint a Várda. Horváth Zoltán kihagyott ziccere aztán mindent vitt, talán a hazai csatár is meglepődött, hogy társa, Brana Ilics ziccerben nem a kapuralövést, hanem az önzetlen átadást választotta, mert az üres kapuval szemben nem tudta megszelídíteni a labdát.

Mozgalmasan, mindkét kapu előtti helyzetekkel, de gól nélkül telt el az első félidő. Szünet után aztán beleerősített a Várda, a kapu elé szögezte a Budaörsöt, és megint gólt szerezhetett volna az első percben, de Bohdan Melnik fejesét védte Kemenes Szabolcs. Aztán elmaradt egy tizenegyes, mert Horváth Zoltán fejese után bizony Sajbán Miklós könyökére, majd az alapvonalon túlra pattant a labda. Az ítélet meg kirúgás lett…

A nagy hazai fölény nem akart góllá érni, pedig Kondás Elemér valamennyi támadószellemű játékosát becserélte a kispadról. Heffler Norbert szabadrúgásai veszélyt jelentettek, Izing Martin távoli lövését, majd Gosztonyi András közeli perdítését is védte Kemenes. Alig volt hátra öt perc, amikor a Hej Viktor cselsorozata után az eléje kerülő labdát Gosztonyi a kapufa tövére lőtte. Már úgy tűnt, nem érik góllá a hatalmas fölény, amikor nem a éppen a legszebben kidolgozott, de kétségtelen legszerencsésebb akcióból a hosszabbításban csak megszületett az a találat, amely egy kupacba terelte a hazai játékosokat: Ilics beadásába középen senki nem ért bele, a labda pedig a bal alsó sarokban kötött ki. A töretlen győzniakarás meghozta tehát az újabb kisvárdai győzelmet a dicséretesen küzdő budaörsiekkel szemben.

NB II: 12. forduló

Kisvárda Master Good–Budaörsi SC 1–0 (0–0)

Kisvárda, 1390 néző, v.: Oláh G. (Varga G., Pápai).

Kisvárda: Zöldesi – Izing, Rjasko, Vári B. – Melnik, Oltean (Délczeg, 54.), Lucas, Misic (Gosztonyi, 69.), Hej – Horváth Z. (Heffler N., 74.), Ilics. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Budaörs: Kemenes – Wild, Gyurácz (Kékesi, 84.), Tányéros Á., Medgyes S. – Csobánki, Lengyel B. (Sajbán Máté, 60.) – Czvitkovics, Sajbán Miklós, Horváth E. – Deli (Pethő B., 28.). Szakmai igazgató: Bognár György.

Gól: Ilics (1–0) a 91. percben.

Percek, események

91. perc: Ilics ívelt balról, jobbal középre, Délczeg zavarórepülése megzavarta a labdának így melléütő Kemenst, és a labda a bal alsó sarokban kötött ki, 1–0.

Mesterszemmel

Kondás Elemér: – Jól kezdtük a mérkőzést, hamar vezetéshez juthattunk volna, de kimaradtak a helyzeteink, és sehogyan sem akart megszületni a gólunk. Megérte a végéig hajtanunk, és a nagy fölényünk végül megérdemelt győzelmet eredményezett.

Bognár György: – A végeredménnyel nem vagyok elégedett, mert a döntetlenre rászolgáltunk. Igaz, hogy jobbára védekezésre kényszerültünk, de inkább meddő fölénye volt a hazai csapatnak, kidolgozott akcióból kevés helyzetet alakított ki. A végén balszerencsések voltunk.

horvathliderc e1507031046538

Harmadik dupláját érte el a bajnokságban Horváth Zoltán, a Kisvárda Master Good NB II-es csapatának támadója a Siófok és a Vác után a Budafok kapuját is kétszer vette be. A hétvégi, 3–0-ra megnyert mérkőzésen ráadásul csereként lépett pályára, még gólnélküli állásnál, az 58. percben.
A legutóbbi négy mérkőzésen egyaránt eredményes 28 éves támadó 11 forduló után (ő csak tíz meccsen kapott lehetőséget) kilenc találatnál tart, amivel a második helyre kapaszkodott fel a góllövőlistán. Csapata is ilyen pozícióban áll a rangsorban, így aztán adódik a kérdés: a bajnoki tabellán vagy a góllövőlistán elfogalalt helyezés-e a nagyobb bravúr?

– Én csak egy szereplője vagyok ennek a szereplésnek, úgyhogy egyértelműen a csapat helyezése az előrébb való, azt tartom fontosabbnak – válaszolta Horváth Zoltán, aki télen lett újra a várdaiak játékosa, így talán azt is meg tudja válaszolni, hogy mi a jó szereplés titka azok után, hogy a közvélemény szerint gyengült a nyáron a csapat kerete. – Azt nem tudom, hogy mi a titok, de annak ellenére, hogy sok új játékos érkezett a nyáron, csapatként és közösségként is nagyon hamar összeálltunk.

Kilenc találatából eddig hetet szerzett idegenben a támadó, mindhárom duplája vendégségben született. Van ennek bármiféle jelentősége?

– Szerintem semmi, egyszerűen csak így jött ki a lépés – felelte Horváth Zoltán, alias Lidérc. – A csapaton belül elég jelentős a konkurencia a csatárposzton, öten vagyunk, akik előrefelé tudnak játszani, és nagyon nem is tud mellényúlni a mester az összeállítást illetően, hiszen mindegyikőnknek voltak már jobb meccsei, két-három gólt rendre szerez a csapat. Arról nem beszélve, hogy az ilyen duplázás sem jelent automatikus csapattagságot a következő meccsre, a taktikántól és az ellenfél stílusától is függhet, hogy melyikünk lép pályára.

Horváth Zoltán eddig tehát tíz meccsen összesen 417 percet játszott, vagyis 46 percenként, azaz félidőnként a kapuba talál. Ilyen mutatókkal nyilván foglalkoztatja az embert a gólkirályi cím.

– Eddig eszembe sem jutott az ilyesmi, de most, hogy így előreléptem a listán, természetesen megfordult a fejemben – így az érintett. – Ugyanakkor a csapatérdek az első, soha nem fogok csak azért más megoldást választani, hogy a góljaim számát tudjam növelni.

És mi a helyzet a feljutással?

– Na, az már sokkal inkább motivál, de szerintem a csapatból mindenki így van vele. Tavaly is közel jártunk hozzá, ám az utolsó meccsen elúszott az esély. Jó lenne, ha most nem a végére hagynánk a döntést – fogalmazta meg vágyait Horváth Zoltán, akinek csapat vasárnap televíziós mérkőzésen fogadja a Budaörsöt. Az ellenfél soraiban feltűnik majd a góllövőlistát tíz találattal vezető Sajbán Máté is.

Szerdától kaphatóak a Ferencváros elleni mérkőzés jegyei.